{ text-align:center; }

pátek 6. října 2017

[Mari] Halloween se blíží...

   Nějakým záhadným způsobem přišel říjen daleko rychleji než jsem předpokládala. Pomalu ale jistě se ochlazuje. Naštěstí jsem si zakoupila zásobu svetrů, takže mrznout prozatím nebudu. Chtělo by to ale ještě nějakou teplejší bundu nebo kabát.

   V sobotu 16. září se konal v Kingstonu (což je část Londýna) Korejský Kulturní Festival. Na chvíli jsem se tam zastavila, ale nic moc zajímavého se tam nedělo. Jako doprovodný program byla v kingstonském muzeu výstava obrazů a fotografií korejských umělců nebo zobrazující Korejce. Výstavu jsem si užila daleko více než festival.

(tumblr.com)   V neděli 24. září jsem měla (opět neplacenou) práci jako extra ve videoklipu. Já a tři další slečny (2 mladší než já a jedna o něco starší) budeme ve videu dánského zpěváka/umělce. Příprava studia trvala skoro dvě hodiny, pak jsme to asi půl hodiny zkoušeli na nečisto, než se začalo natáčet. Celkem jsme to načisto natáčeli asi hodinu. I když to bylo neplacené, byla opravdu úžasná zkušenost. Určitě bych se ráda alespoň částečně věnovala herectví. Videa a fotky prý dostaneme, ale nebude to v blízké budoucnosti, jelikož jsou celkem zaneprázdnění a tak jim bude chvíli trvat to dát dohromady.

   T. je v hokejovém týmu a a poslední dva týdny měla tři zápasy. Tento týden měla konečně první netballový zápas tohoto školního roku a její tým vyhrál. Dávají jí chudákovi neskutečné množství domácích úkolů, takže není divu, že je poslední dobou často mrzutá a moc se jí do toho nechce. M. je jako vždy hodně zaneprázdněná svými sporty, čtvrtky se vrací ze školy v půl osmé večer.

(tumblr.com)

   Vzdálení příbuzní žijící v Birminghamu mě pozvali na návštěvu, takže je s největší pravděpodobností koncem října nebo začátkem listopadu navštívím. Zatím to nevypadá, že bych se v showbiznisu byla v  blízké budoucnosti schopná uživit, ale nějaká naděje tu asi je.

PS: Pokud někoho zajímají fotky z mých cest a zážitků, tak mě můžete sledovat na instagramu.

1 komentář:

  1. Držím palce s kariérou :) je vidět že na sobě hodně pracuješ. :)

    OdpovědětVymazat