{ text-align:center; }

pondělí 13. března 2017

[Inspirace] Pastel Goth

   Po dlouhé době tu mám konečně další inspirační článek a tentokrát se podíváme na Pastel goth. Jak název napovídá, hlavní charakteristikou je kombinace goth prvků a pastelových barev. Mnohobarevně barvené vlasy, glitter a doplňky, které jsou nechutné/strašidelné a roztomilé zároveň sem také neodmyslitelně patří.

(tumblr.com)

   Hlavní barvy kromě černé jsou pastelové odstíny zelené, modré, růžové a fialové. Oblíbené doplňky do vlasů jsou jsou květinové koruny a čelenky s ostny, sponky a mašle s motivy kostí nebo očí. Make-up je spíše goth než pastel, ale sem tam se tam nějaká ta pastelová barva vloudit může.

(tumblr.com)

   Ohledně oblečené je v tomto stylu typické nosit pastelové či černé podkolenky a punčocháče, oversize svetry s roztomilými či goth motivy. Kromě bot na podpatku jsou také velmi populární boty na platformě. Také legíny s potiskem křížů či animovaných postav nebo semišové legíny sem patří. Kromě roztomilých triček se také hodně nosí různé blůzy a košile, nějaká ta krajka také není výjimkou.

(tumblr.com)

   Průsvitné materiály a kůže také není na škodu. Mezi trendy také patří rtěnky s tmavými odstíny, boty od Dr.Martens, pastelové džíny či džínové kraťasy s hroty a cokoliv s netopýry.


Žádné komentáře:

Okomentovat